WebTower Engine™

Synergia najnowszych technologii, skutecznych narzędzi oraz 8 lat doświadczenia.

WebTower Engine ™ to dedykowana platforma, na bazie której tworzymy projekty internetowe. Łączy ona w sobie funkcję systemu CMS oraz solidnego frameworka do budowy nowoczesnych projektów. Jej wyjątkowość to zasługa trzech zastosowanych przez nas rozwiązań:

  • WebTower Spark
  • WebTower API
  • WebTower Worker

Wymienione powyżej filary wyróżniają zasadniczo naszą platformę na tle konkurencyjnych rozwiązań. Jest to bezpośrednie odzwierciedlenie naszej misji, którą jest tworzenie nowoczesnych, nieprzeciętnych projektów, prostych w obsłudze i dających korzyści zarówno właścicielom jak i osobom, które będą z nich docelowo korzystały.

WebTower Spark

Technologia umożliwiająca wysyłanie w systemie wiadomości/powiadomień w czasie rzeczywistym. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem socketów dzięki czemu uzyskujemy bezkompromisową szybkość przekazywania informacji bez zbędnego obciążania serwera.

WebTower API

Rozwiązanie dające możliwość budowy bardzo elastycznych projektów. WebTower API to wygodny interfejs, za pomocą którego różne aplikacje i usługi mogą komunikować się z Twoim serwisem. Jest to swojego rodzaju szyna integracyjna — pomost, który otwiera nieograniczone możliwości rozszerzania Twojego bazowego serwisu. Bardziej technicznie rzecz ujmując WebTower API korzysta z implementacji serwera OAuth 2.0. Protokół ten wykorzystują takie firmy jak Facebook, Google czy Twitter.

WebTower Worker

Szybkość działania serwisu i jego responsywność jest sprawą kluczową. Istnieją jednak zadania, których wykonanie po stronie serwera zajmuje więcej czasu. W tym miejscu na pomoc przychodzi nam rozwiązanie WebTower Worker. Aby użytkownik nie czekał na wykonanie długich, intensywnych dla serwera zadań — można je wykonać w tle. Przykładowo, gdy użytkownik przesyła na serwer duże pliki nie musi oczekiwać na ich przetworzenie. Cała procedura wykona się w tle, dzięki czemu Twój serwis będzie sprawiał wrażenie jakby był utrzymywany na ultraszybkiej infrastrukturze.